AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda

FİÇELİKMetal Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Fiçelik kurulduğundan beri çelik yapı ve inşaat sektörüne hizmet veren, tasarım ve proje üretici sağlayıcısıdır. Faaliyetine çelik konstrüksiyon imalatı ile başlayan Fiçelik, günümüzde küçük modüler çelik yapılardan anahtar teslim komple fabrikalara kadar, her alan ve kapasiteye yönelik çözümler sunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerinin sektörel tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Çelik kontrüksiyon alanındaki yılların tecrübesi ve ehil teknik kadrosu ile müşterilerinin tüm yapı ve inşaat ihtiyaçları ve problemlerine hızlı, güvenilir ve profesyonel çözümler sunmaktadır. İşletme ve imalat alanında da müşterilerine danışmanlık, teknik yardım gibi konularda hizmet sunmaktadır. Fiçelik müşterilerinin çalışma alanları geliştirmek, uygun maliyetler ile bütçelerine artı değer katmak için çalışmaktadır.

Müşteriye yakın olmanın ve süratli hizmetin önemine inanan Fiçelik müşteri ve danışanlarının yanında olma ve onlara en iyi hizmeti sunmaya yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Ayrıca yurt dışı servis ağı ve gezici teknik ekipleri ile sektörde fark yaratmaktadır.

FİÇELİK

Misyon

Başta çelik konstrüksiyon olmak üzere Türkiye ve potansiyel pazarlarda inşşat ve yapı çözümleri sunan öncü şirket olmak.

Vizyon

Çelik yapı sektöründeki tecrübemizle, üretim kalitesini yükselten, güvenli ve yüksek performans ile maliyetleri düşüren yapılar sunmak ve toplumu ekonomik ve sosyal açıdan bir üst seviyeye taşımak.

PROJE VE ÇALIŞMALARIMIZIN DETAYLARI İÇİN LÜTFEN

Fiçelik kurulduğundan beri çelik yapı ve inşaat sektörüne hizmet veren, tasarım ve proje üretici sağlayıcısıdır. Faaliyetine çelik konstrüksiyon imalatı ile başlayan Fiçelik, günümüzde küçük modüler çelik yapılardan anahtar teslim komple fabrikalara kadar, her alan ve kapasiteye yönelik çözümler sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Beylikbağı, Çelikoğlu Cd. 151-5, 41700 Eskihisar Darıca/Kocaeli

+90 262 653 31 98

info@ficelik.com.tr

KONUM